Image

Arcom Bilgisayar & Güvenlik Sistemleri

Bilgisayar ve zayıf akım Alanında faaliyet gösteren firmamız 2003 yılında kuruldu.
Bulunduğumuz bölgeye Hizmet etmek için 17 yıldır her türlü yaşadığımız zorluklara rağmen işimizi yapmaya devam ediyoruz.
• Tüketici elektroniği bölümünde, , telefon, faks, el telsizleri, televizyon, notebook, , USB bellekler, klavye-mouse setler, multimedya kulaklık ve hoparlörler, web kameralar, HDMI kablolar, projeksiyon cihazları.
• TEKNİK Servis anlamında firmamızın teknik servis bölümünde bilgisayar tamiri, tablet tamiri yazıcı tamiri toner ve kartuş dolumu işlerini kendimiz yapıyor ve aracı kullanmıyoruz.
• Network çözümleri bölümünde, veri yedekleme cihazları, network güvenliği çözümleri, analog ve IP tabanlı güvenlik kamera sistemleri, yazıcı sarf malzemeleri ,Antivirüs yazılımları IP ve analog telefon santralleri, IP telefonlar, başlık takımları, yapısal kablolama ürünleri, rack kabinetler, sıramatik sistemleri, fiber ek malzemeleri, fiber sonlandırma ek işleri, , ups kesintisiz güç kaynakları gibi kurumsal çözümler ve ürünler yer almaktadır.

Sektördeki hızlı gelişmeleri, tecrübeli ekibi ile yakından takip ederek  ARCOM BİLGİSAYAR , kategorilerinin lideri olan birçok markanın satışını yaparken geniş bir ürün yelpazesine sahiptir..

ARCOM BİLGİSAYAR  sağladığı geniş ürün yelpazesi ile, kurumlara ve bireylere hizmet etmeye devam etmektedir.

 

Yaptığımız işe göstediğimiz özeni müşterilerimizdende Beklemekteyiz

Image